HAKKIMIZDA

 Erta Grup, 2006 yılında Ankara’da kurulmuş olup; günümüze kadar kamu ve özel sektör kuruluşlarına ana yüklenici olarak gerçekleştirdiği projeler ile temel faaliyet alanı olan inşaat ve taahhüt sektöründe haklı pay sahibi olmuştur. 

 
Erta Grup, derin sektörel deneyim ve tecrübesini; gerçekleştirdiği her projede, üretim bilinci, katma değer ve işletme kültürü oluşturarak kanıtlamış; “değer yaratma” misyonu ile hareket etmiştir.
 
“Kalite-Zaman-Maliyet” üçlemesini ana ilke benimseyerek; mimari standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşaat teknikleri ve sanatına uygun bicimde, Türkiye’de çağdaş mimari ile çevre dostu modern yasam birlikteliğini destekleyen projelere imza atmak amacıyla derin deneyimini yenilikçi is modelleri ile tariflemekte; proje ve üretim konusunda uzman ekibi çözüm ortaklarıyla işbirliği içerisinde dünya standartlarını uygulamaktadır.
 
Şirketimiz yurtdışı inşaat piyasalarını da takip etmekte olup; çok uluslu projelerde yer alabileceğinin farkındadır, bu amaçla is geliştirme projelerimiz devam etmektedir hâlihazırda Libya ve Nijerya’da yerel partnerlerle işbirliği görüşmeleri devam etmektedir. Yurtiçi projelerimizdeki deneyim ve başarılarımız enternasyonal pazarlar için gelecek hedeflerimiz olmuştur.
 
Etik değerlere bağlı kalarak istikrar içinde büyümek ve yenilikçi, rekabetçi, basari odaklı bir varoluş vizyonumuzdur.